Strona główna / Informacje bieżące
Certyfikat UDT do modernizacji PDF Drukuj Email
czwartek, 20 sierpnia 2009 19:43

Informujemy, że w dniu 19 sierpnia 2009r. uzyskaliśmy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego do modernizacji: suwnic, dźwigów osobowych, dźwigów towarowych, dźwigów towarowych małych, dźwigów budowlanych, podestów ruchomych, żurawi stałych, żurawi szynowych, żurawi przenośnych, żurawi przewoźnych, żurawi samojezdnych, wciągników, wciągarek i układnic magazynowych.

 
Certyfikaty do konserwacji Urządzeń Transportu Bliskiego PDF Drukuj Email
czwartek, 20 sierpnia 2009 19:37

Informujemy, że certyfikaty do konserwacji Urządzeń Transportu Bliskiego nadane przez Urząd Dozoru Technicznego uprawniają naszych konserwatorów do serwisowania oraz konserwacji urządzeń UTB wyprodukowanych przez firmy krajowe i zagraniczne.
Szczegółowe informacje w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń transportu bliskiego są uregulowane obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 października 2003 r.
Informujemy, że dodatkowym atutem naszych konserwatorów są certyfikaty uprawniające do prowadzenia serwisu, nadane przez producentów podzespołów (np. SWF, ABUS, HETRONIC) często stosowanych do suwnic produkowanych i montowanych w Polsce.


Prosimy się nie sugerować rozsyłanymi informacjami przez niekompetentne firmy handlowe próbujące podważyć autorytet konkurencji oraz stosowanymi przez te firmy praktykami narzucającymi własne certyfikaty uzależniając tym samym inwestorów od swoich usług co jest niezgodnie z przepisami UDT.

 
Zmiana adresu biura PDF Drukuj Email
wtorek, 04 sierpnia 2009 08:38

Miło nam poinformować, że z dniem 1 sierpnia zmieniliśmy adres siedziby spółki.

Nasz nowy adres:

ul. Grunwaldzka 26 (I piętro)

46-203 Kluczbork

 

 
Nowy serwis internetowy PDF Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2009 20:05

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nasz serwis internetowy w nowej szacie graficznej. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania a zawarte w nim informacje pozwolą zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami i produktami.

 

 


Valid XHTML and CSS.